Хорватія

Хорватія, морем на каяках

Програма туру активного морського відпочинку на острові Дугі оток –Хорватія.

День1 : 14 червня виїзд зі Львова ( час уточнюється)
День2 : 15 червня приїзд у м Задар. Переправа паромом на о. Дугі оток. Зустріч групи на острові трансфер до кемпінгу. Привітальна вечеря розкладання палаток. Відпочинок.

День 3 – 8: (16-20 червня) дні морських пригод на каяках. (маршрут кожного дня залежить від вітру і затверджується капітаном команди), в програмі:

Відвідування Морської печери, пташиного острова, пірнання з масками над справжнім кораблем який затонув, чудових безлюдних пляжів на які можливо дістатись лише з моря, відпочинок на знаменитому піщаному пляжі Сахарун, купання у відкритому морі з масками над метровими ракушками і кольоровими рибами, обід на безлюдному острові.
День 9: складання наметів. Останнє купання на пляжі Сахарун паром до Задару. Прогулянка чудовим старовинним містом Задар, відвідування єдиного в світі, морського органу, на якому грають лише морські хвилі. Дорога додому.

Вечеря на Хорватській віллі з дегустацією традиційної хорватської кухні (морські страви) та домашнього вина. Із можливістю придбати надзвичайно смачних прошутто, оливкової оліїї, вина, траваріци, ракії….за цінами нижче ринкових.

 

незабутні враження